Eesti Tantsuhariduse Liidu missioon on edendada tantsuhariduse valdkonda Eestis kõikidel haridustasanditel. Sellel eesmärgil kuulutame välja ideekavandi konkursi tantsuõpetuse metoodika alaste õppematerjalide loomiseks. Konkursile on oodatud õpikute, vihikute või käsiraamatute ideekavandid, kus süsteemselt käsitletakse oma praktikas kasutatud või väljakujunenud metoodikat ja autori tõekspidamisi tantsu õpetamisel. Tervitatav on oma metoodika põimituna konkreetsete harjutuste või tunniülesannetega, samuti illustreerivad foto-, video- jm materjalid. Konkursile ei ole oodatud repertuaarikogumikud.

Ideekavand peab sisaldama:
-   autori (te) nime, kontakti;
-   stiili ja vanuseastet, kellele käsitletav metoodika on mõeldud;
-   väljaande esialgset struktuuri;
-   orienteeruvat mahtu lehekülgedes;
-   fotode, videomaterjalide jm illustreeriva materjali kasutamise plaani;
-   kasutatud allikaid (kui on).

Ideekavand tuleb esitada 1. oktoobriks 2013 aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Toetuse korral peab käsikiri (koos illustreeriva materjaliga) olema valmis toimetamiseks ja trükkimiseks 1. septembril 2014.

ETHL korraldab kogu käsiraamatu väljaandmise. Autori(te)ga sõlmitakse leping ning korralduslikud jm küsimused lahendatakse poolte kokkuleppel.

GTranslate

Estonian English French German Italian Portuguese Russian Spanish