Kolm küsimust mentorile: Kristin Murula

 

Sinu senine kogemus ja taust (haridus, töö)

Minu kogemus tantsumaastikul on väga lai. Olen kõrghariduselt koreograaf/tantsujuht, kes on tantsinud paljudes muusikalides, showprogrammides, reklaamides, teleprojektides ja kõikvõimalikes projektides, mis Eestis toimunud on. Kõige selle kõrvalt olen töötanud tantsuõpetajana ja end koguaeg koolitanud välismaal erinevates workshopides, et ajaga kaasas käia. USAs sai ka õpitud ning mööda auditioneid käidud, kuhu viimasesse vooru sain koguaeg. Sellest saadud kogemus on hindamatu ja käib minuga igapäevaselt kaasas. Hetkel töötan Balletikoolis jazztantsu õpetajana, loon koreograafiaid erinevatele projektidele, filmidele, reklaamidele jne.

 

Miks sa tahad panustada mentorprogrammi?

Tahan anda oma teadmisi edasi, kuidas suunata noori tantsumaailmas, kuidas neid motiveerida, kuidas õpetajat motiveerida, kuidas pedagoogiliselt õigesti käituda, kuidas tervislikult tantsida.

 

Too mõned mõtted, mida mentee sinu arvates mentorprogrammist/koostööst mentoriga saama peaks?

Motivatsiooni, tervist hoidva tantsimismeetodi, suuna edasiliikumiseks, erinevaid nippe noortega töötamiseks, särtsu, alusteadmised, kuidas tantsu õpetama peaks tunnis.

 

>