Üldandmed:
MTÜ Eesti Tantsuhariduse Liit / NGO Estonian Educational Dance Association
Hobujaama 12
Tallinn 10117
info[ät]tantsuharidus.ee
reg. kood 80092039
a/a EE772200221047932282 Swedbank


tel. 53499219 (Sille Ardel)
tel. 56224717 (Jane Miller-Pärnamägi)
tel. 5209424 (Anu Sööt)
tel. 56627254 (Lii Ainsalu)

 

Tegevjuhi kohusetäitja
Sille Ardel - info [ät] tantsuharidus.ee; sille.ardel [ät] gmail.com / tel. 53499219
 
Tegevjuht/volikogu esimees
Jane Miller-Pärnamägi (vanemapuhkusel)
 
Juhatus
Anu Sööt - anu.soot [ät] kultuur.edu.ee (juhatuse esimees) / tel. 5209424
Lii Ainsalu - lii [ät] tantsuagentuur.ee / tel. 56627254
 
Volikogu
Anne Tamm-Kivimets - annekoduke [ät] gmail.com
Annika Viibus - annikaviibus  [ät] gmail.com
Ilma Adamson - ilma.adamson [ät] gmail.com
Jane Miller-Pärnamägi - jane [ät] tantsuagentuur.ee
Mall Noormets - mall.noormets [ät] gmail.com
Sille Kapper - sille.kapper [ät] gmail.com
Silvia Purje - silvia [ät] twist.ee
Tanel Keres - tanel.keres [ät] gmail.com
 

GTranslate

Estonian English French German Italian Portuguese Russian Spanish