ENTÜ suvekool 2023

6.-8. augustil toimus Pärnus uskumatult inspireeriv Eesti Noorte Tantsu Ühingu suvekool!
Kolme päeva vältel osalesid noored mitmes põnevas töötoas ja haaravas arutelus.
 
Esimesel päeval jagas Lasteabi väärtuslikke teadmisi, kuidas ära tunda hädas sõpra ning kuidas olla toeks keerulistel hetkedel. Tantsulise poole eest hoolitses Kertu Raja, kes viis läbi kaasahaarava broadway jazzi töötoa, mis tõi tantsuplatsile särtsu ja energiat.
 
Teisel päeval tutvustas Irena Pauku house tantsustiili ja kehatööd, avades uksed kehatunnetuse ja rütmide maailma. Eesti Tantsuhuvihariduse Liidu vestlusring kvaliteetse tantsuõpetaja teemal oli silmiavav ja informatiivne, aidates meil paremini mõista, mida noored tantsuõpetajatelt ootavad.
 
Kolmandal päeval viis Anastasia Koot läbi sisuka mindset workshop’i, kus käsitleti olulisi teemasid nagu motivatsioon, stressi maandamine ning enesekindlus. Töötoa lõppedes olid osalejad täis uut energiat ja positiivset suhtumist.
 
Täname südamest dotE tantsu- ja vabaajakeskust suurepärase koostöö eest!
Hiilgama suur tänu kõikidele vapratele noortele, kes suvekoolis osalesid – te tegite selle eriliseks!
Samuti suur tänu Haridus- ja Teadusministeeriumile, Pärnu linnale ning Eesti Tantsuhuvihariduse Liidule toetuse ja koostöö eest!
Eraldi tänusõnad ka meie imetoredatele juhendajatele ja suurepärastele korraldajatele, ilma teieta poleks see suvekool olnud võimalik.
See oli vinge suvekool, mis pakkus noortele mitte ainult tantsuliste oskuste arendamist, vaid ka väärtuslikke teadmisi ja kogemusi eluks.
 
Jääme põnevusega ootama tuleviku sündmusi ja kohtumisi!