Aastapäeva tänusõnad

TANTSUHUVIHARIDUSE AASTAPÄEVA TÄNUSÕNAD

Oleme väga tänulikud KÕIGILE TEILE suure panuse eest! Tänu TEILE sai toimuma tantsuhuvihariduse olulisust esile toov päev, kus oli rõõm ühiselt tantsukunsti teha ja seda vaadata, tantsuhuvihariduse üle arutleda ja uut inspiratsiooni saada ning valdkonna tegijaid tunnustada.

 

AITÄH!

Suurepärase töö ja võluva tantsumaailma loomise eest. 

Tantsijad tantsukoolidest üle Eesti: Bertram Stuudio, Ciara Tantsukool, Stuudio dotE Tantsukool, Error Tantsukool, ETA Tantsukool, Just Tantsukool, Jõgeva Muusikakool, VTK Keeris, Koit Tantsukool, MerStuudio, Minu Tantsukool, Tiina Tantsustuudio, Tähtvere tantsukeskus, Tantsukool Tantsutsoon, Tantsuselts Pärliine, Tantsuteater Polly, Shaté Tantsukool, S-Stuudio, T-Stuudio.

 

AITÄH!

Tantsulavastuse “Oma loo leian ma üles” loominguline meeskond:Teet Kask, Aneta Varts, Sander Mölder.

Interdistsiplinaarse töötubade juhendajad Kadi Aare, Karmen Teesi Pregel, Matti Tapio Vainio.

 

AITÄH !

Oleme inspireeritud Noorte Tantsu Foorumi aruteludest ja loengutest!

Tänud moderaatorile  Monika Tomingasele, kes foorumi teemasid koos hoidis ning kõiki kõnelejaid arutlema juhtis.
Aitäh, et võtsite aega mõtisklemaks muutuvas maailmas hakkamasaamisest ning tantsuhuvihariduse kvaliteedi hoidmise võimalustest: Annika Viibus, Annikki Aruväli, Krõõt Kiviste, Saara Oras, Helena Pihel ja Ülli Kukumägi.

 

AITÄH!

Peaminister KAJA KALLAS tantsijalt tantsijale  heade soovide eest  Vaata videot siit!

AITÄH!

Oleme tänulikud suurepärase koostöö eest: Tallinna Ülikooli Balti Filmi-ja Meedia instituut, Tallinna Muusika-ja Balletikool, Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liit, Eesti Balletiliit!

 

AITÄH!

Tänud toetamast Eesti Kultuurkapital, Eesti Rahvakultuuri Keskus, Haridus- ja Teadusministeerium, Viimsi vald, Haapsalu linn.

Tänud kõikidele tervitajatele, gala publikule ning heade soovide saatjatele!

Eesti Tantsuhuvihariduse Liidu 2023. aasta tunnustustuse saanud inimesed ja organisatsioonid:

TÄNAME!

Sisuka tantsukunsti tutvustava kultuurharidusliku lasteprogrammi eest, laste balletihuvi innustajad ning tantsuharidusse PANUSTAJAD – Rahvusooper Estonia balleti teemaliste haridusprojektide elluviijad

TÄNAME!

Hoidmast pikaajaliselt noori oma loomingulise tegevuse fookuses, noortele suunatud tantsulavastuste ja töötubade TEGIJAD –  Zuga Ühendatud Tantsijad 

TÄNAME!

Tantsuõpetajate erialaste teadmiste ja oskuste pikaajaline arendaja ning rahvatantsu kvaliteedi eest seisja, paljude tantsuõpetajate ÕPETAJA –  Ilma Adamson 

TÄNAME!

Suure panuse eest balleti huviharidusse ja professionaalsesse eelõppesse, pühendunud BALLETIÕPETAJA ja balletiprojektidesse PANUSTAJA –  Dagmar Rang-Saal

MEIE SÜDAMLIKUD ÕNNESOOVID :

Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liidu poolt välja antava  Gerd Neggo preemia 2023 aasta laureaadile Helena Pihelile!

Helena pälvib tunnustuse pühendunud tantsuhariduse mõtestaja ja edendajana – kaasaegse tantsu õpetaja, õppejuht, mentor, metoodik ja lektor, kes suunab tantsimise ja tantsust kõnelemise kaudu oma õpilasi ja kolleege isikliku sügava sisemise uurimuse rajale.

Video Helenast läbi õpilaste ja kolleegide silmade.

Loe lähemalt  Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liidu kodulehelt

Tantsuhuvihariduse aastapäeva fotosid vaata Eesti Tantsuhuvihariduse Liidu kodulehelt, Facebooki ja Instagrami postitustest ja jaga julgelt teistega. 

Fotogaleriid vaata SIIT!

Fotod: Paul Heinrich Daude (palun sotsiaalmeedias jagamisel ära märkida)

Noorte Tantsu Foorumi videosid vaata SIIT!

 

Kohtume järgmisel Tantsuhuvihariduse aastapäeval!

Koostöös sünnib palju head ja imelist!

Tänulikud ja rõõmsad:

Jane Miller-Pärnamägi, Meeli Pärna, Kati Ly Koit, Lii Ainsalu, Anne Tamm-Kivimets, Tiina Kaev, Helit Seljamaa-Burm