Tantsuhuvihariduse gala “Läbi lapse silmade”!

 

TANTSUHARIDUSE PIDU, kus tantsu olulisust tähistamas koos nii noored tantsijad, tantsuõpetajad, tantsukoolide juhid, tantsuhariduse toetajad, lapsevanemad ning tantsupublik – KÕIK HUVILISED ON VÄGA OODATUD!

12.oktoobril 2019 kell 18:00 Pärnu Kontserdimajas toimuval tantsuhuvihariduse galal astuvad üles Eesti Tantsuhuvihariduse Liidu liikmeskoolide õpilased ühise kontsert-lavastusega „LÄBI LAPSE SILMADE“!

Galakontserdi lavastaja Rauno Zubko on võtnud eesmärgiks tuua fookusesse noorte loomingulisuse ning olulisuse selle hoidmiseks ja väärtustamiseks. Rauno ütleb, et soovib tänases võistluslikus maailmas pöörata tähelepanu sõprusele ja üksteisega koos tegutsemisele. Rauno Zubko: „ Tänapäeval ja veel enam tulevikus, vajame dünaamilist ja igas olukorras kohanevat tööriista nimega LOOVUS – see on parim abiline meile täiskasvanueas kui ka suurim kingitus lapsepõlves uute väljakutsetega hakkamasaamiseks“. Lavastuse visuaalsusesse panustab video- ja valguskunstiga Argo Valdmaa.

Eesti Tantsuhuvihariduse Liit peab väga oluliseks, et noored tantsijad keskenduksid tantsuõppes eeskätt enda arendamisele ning eneseväljendamisele läbi omaloomingu.  Jätame kõrvaltegevusteks võistlemise teemad ning unustame kellestki parem olemise püüdluse. Saame tantsu toel järjest parimateks versioonideks iseendast ning kasvame koos tegutsevaks ja üksteist toetavaks tantsukogukonnaks.

Tantsulavastusse on kaasatud erinevas vanuses lapsed ja noored 14.-nest ETHLi kuuluvast tantsustuudiost-, koolist üle Eesti: T-Stuudio (Haapsalust), MyDance (Harjumaalt), Just Tantsukool (Tartust), Danza Tantsukool (Tallinnast), S-Stuudio (Viljandist), Goltsman Ballett Studio (Tallinnast), Free Flow Studio (Tallinnast), dotE (Tallinnast), Noor Ballett Fouette (Tallinnast), Shate Tantsukool (Tartust), VTK Keeris (Viimsist), Koit Tantsukool (Tallinnast), ETA Tantsukool (Tallinnast), WAF Dance (Pärnust).
Külalisena astuvad üles Laine Mägi Tantsukooli ja Pärnu  pere rahvatantsurühma  Super Mai Kooli Tantsulka tantsijad.

Piletid hinnaga 5 eurot  Piletimaailmast!
Soeta endale pilet SIIT!

Info: www.tantsuharidus.ee
FB sündmus

Korraldab Eesti Tantsuhuvihariduse Liit

Täname toetajaid: Pärnu linn, Eesti Kultuurkapital, Eesti Haridus- ja Teadusministeerium