Kogume rahvusvahelisel tantsupäeval toimuva ühisesse kalendrisse ja toome tantsu saalidest õue!

 

Eesti Tantsuhuvihariduse Liit, Eesti Tantsukunsti ja Tantsuhariduse Liit ning Noorte Tantsu Ühing teevad läheneva 29. aprilli tähtpäeva osas ühise üleskutse kõigile tantsuga tegelejatele: kutsume kõiki tantsuga tegelejaid rahvusvahelisel tantsupäeval välja astuma oma tavapärasest keskkonnast. Toome tantsu õue – keset rahvast ja tärkavat loodust!

 

TANTS TERVI(S)TAB! Toome tantsu nähtavale! 

Meie üleskutse tantsukoolidele, üldhariduskoolidele, lasteaedadele, tantsuprofessionaalidele ja kõigile teistele tantsuga tegelejatele on, et rahvusvahelisel tantsupäeval, esmaspäeval 29. aprillil või selle eel, toimuksid tantsu- ja liikumistunnid, tantsulised etteasted oma tavapärastest õppe- või etendamisruumidest väljaspool. Loome võimalusi, et saaksime koos tantsida ja tantsu vaadata kõigile kättesaadaval moel – tantsi ühes oma grupiga ja kaasa huvilisi oma ümber! Kõiki neid toredaid tantsukogemusi palume jagada ka teistega videovahendusel.

Alates 1. aprillist kuni 5.maini  saab oma tantsuvideo üles laadida ka ERR Menu keskkonda.

 

Kuidas jõuab Sinu õues tehtud tantsuline video ERR Menu portaali?
Selleks lae ise oma video üles näiteks enda YouTube’i või Vimeo keskkonda ning saada üles laetud video link, koos lühikese tutvustusega e-mailile: kerttu.kaldoja@err.ee Sinu video kirjeldava lühikese tutvustuse all peame silmas, et tood välja olulise info (näiteks: kes on videos? kus on video tehtud? miks on video tehtud?). Pöörame tähelepanu, et loomulikult võid tutvustada oma kooli ja inimesi, kuid tasub jälgida, et filmitud materjal ei muutuks reklaamiks (näiteks koos tunniplaani, sündmuste kava jms avaldamisega).
ERR Menu avaldab kõik neile saadetud ja korrektsed videod edastatud lingi kaudu oma portaalis. Kõik video õigused jäävad Sulle kui avaldajale. 

 

Kogume kõik toimuva juba eelnevalt ka ühisesse rahvusvahelise tantsupäeva sündmuste kalendrisse!

Nagu juba mitmel aastal tavaks olnud, ilmub TantsuKuukirja aprillinumbris rahvusvahelise tantsupäeva sündmuste kalender.

Et see kalender tuleks võimalikult huvitav, võimalikult paljusid Eestis toimuvaid sündmusi kaardistav, anna ka oma sündmusest teada!

Kalendrisse lähevad kõik rahvusvahelisele tantsupäevale pühendatud sündmused, mis toimuvad tantsupäeva lähemas ümbruses, üritus ei pea leidma aset täpselt 29. aprillil.

 

Info palume saata järgmises vormis:

  • sündmuse kuupäev;
  • sündmuse toimumise koht;
  • sündmuse nimetus;
  • infolink.

Sündmused on oodatud kuni 5. aprillini aadressile lagle.evelin@gmail.com.

 

TANTS TERVI(S)TAB! Õue tantsima ning seda hetke jäädvustama ja teistega jagama!

Hulla julgelt ja kasuta erinevaid võimalusi, et tantsupäeva tähistada, ning leia võimalus tantsupäeval toimuvat ka üles salvestada ja teistega jagada!