Tantsuhuvikoolid toetavad Vabariigi Valitsuse otsust

Head ETHLi liikmed, tantsukoolid ja -stuudiod ning teised huviharidusastused

 

Seoses COVID-19 viiruse kõrge ohuriskiga ja vajadusega selle levikut kiirelt ja otsustavalt tõkestada, on Vabariigi Valitsus kuulutanud Eestis välja eriolukorra.

Ennetava meetmena on alates esmaspäevast, 16. märtsist tuleb sulgeda kõigi üldhariduskoolide, kutseõppeasutuste, kõrgkoolide, noortekeskuste ja huvikoolide hooned ning õppetöö viiakse üle kodu- ja kaugõppele.

Haridus- ja Teadusministeerium juhib tähelepanu, et distantsõppe perioodil ei tohi toimuda ka huviringid, treeningud jms. Rõhutatakse, et õppuritel tuleb teha paus koolivälistes huvitegevustes ning palutakse õppuritel viibida kodus. Lapsevanematel palutakse jälgida, et lapsed peaksid kinni koduväliste tegevuste keelust.

Vastavat otsust saab lugeda siit.

Vabariigi Valituse poolt välja kuulutatud eriolukorra kohta saab lugeda siit.

Liit tänab omalt poolt väga juba kõiki neid tantsukoole ja -stuudioid, kes on otsustanud oma koolide tegevuse suunata kodu- ja kaugõppele.
Samuti tantsufestivalid Koolitants, Kuldne Karikas ja Happy Dancers Baltic Cup on otsustanud edasi lükata oma festivalide toimumisajad ning välja kuulutanud uued kuupäevad. Vastava info leiate nende kodulehtedelt ja sotsiaalmeediast.

Palume kõikidel suhtuda Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud reeglitesse äärmise tõsiduse ja hoolikusega. Mida täpsemalt me reegleid järgime, seda kiiremini õnnestub meil see viirus kontrolli alla saada, seljatada ja meie igapäevane normaalne tegevus taastada.

Teeme kõik koostööd selle nimel, et võimalikult paljud jääksid viirusest puutumata!

Rohkem infot koroonaviiruse kohta leiab aadressilt  www.koroonaviirus.ee.

Liidu sündmuste ära jäämise, edasi lükkamise ja toimumiskuupäevade osas jagame infot uuel nädalal.

Püsige terved ja rahulikku meelt!

Eesti Tantsuhuvihariduse Liit